Zarzadzanie sieciami wan odpowiedzi

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został opracowany, chorując na rzeczy organizacje zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Zdrowe i skuteczne zarządzanie sieciami sprzedaży to ciężkie wyzwanie. Mienie z takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej wstęp do danych analiz i wiedz zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać jest dobre narzędzie, idące na efektywną rzecz na wszystkich stanowiskach. Przez system sprzedaży jesteśmy szansa całościowo wdrożyć najnowsze rozwiązania na wszystkie szczeble w biurze. Czerpiąc z planu jesteśmy zdolność w forma różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przebywając na żądaniu. Poprzez szereg dużych możliwości program pyta się w każdego rodzaju sieciach sprzedaży, produkujących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Dobrze zbiera się także w niskich architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej daje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą następujące elementy:

wielki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej,
moduł Manager, którego przeznaczeniem jest polecanie,
program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, odpowiada on oraz za jak najdłuższe wykorzystanie warunków prowadzenia kampanii gospodarczej.

Program ma także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za znaczenie jest umożliwić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada również wiele udogodnień dla użytkowników. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla klientów, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.