Zalaczam po angielsku

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej poważnych warunkach jest możliwa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to jest zbyt złącze i dlaczego jest faktycznie bardzo efektywne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a też dużo efektywną komunikację wszelkich systemów sterowania, które potrafią się w dowolnym miejscu, gdzie po prostu bogata także potrzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to wszystek system, który daje na łączenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a zarówno dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie osiąga ponad obowiązku wyłączania działającego w określonym momencie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Każde są wykonane w standardzie, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie zarabiają w temperaturze zakładającej się od –55, a kończącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna oraz przyjemna. Dzięki temu, że mają obudowę stworzoną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na wszystkie uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają również zezwolenia na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest tak bardzo skuteczne i dostępne i trwałe.