System informatyczny

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W współzależności od sposobu prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak jeszcze dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą kłócić się między sobą w relacji czy jesteśmy do postępowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i że z lokalem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii bawią się coraz większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym który nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest sposób POS. W dużych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych jak także takich, jakie w ramach swej struktury czy franczyzy mają znacznie czynników gastronomicznych na terenie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on naprawdę zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i produkcja na jednolitych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, albo istnieje ostatnie niepowtarzalna restauracja, albo i sieć restauracji.

Na obecnym stopniu celowo nie podamy firmy, na jakim z planów oprzemy propozycję skierowaną do danego odbiorcy. Przyjmijmy, że wyjście jest wsparte na połączonym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak również wszelkie zarządzanie gospodarką magazynową. W relacji z działalności pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a dodatkowo z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowie lokalnej czyli na poszczególnym miejscu, używając standardowy sprzęt PC.