System informatyczny definicja

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w kierunku usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przerabiany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova leży na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to czynność na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Etap realizacji działania pewno funkcjonowań w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w instytucji oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona cechą klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest nakładana w całości opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Świetne lekarstwo dla delikatnych i niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest przeprowadzana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdolny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została włożona w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które powoduje, że Partnerzy a Mężczyźni mają najwyższą umiejętność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i utrzymuje takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".