Sklep miesny sarbinowo

Wizytówką sklepu mięsnego, czy również sklepu bawiącego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Istnieją wtedy tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które stały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej urządzona istnieje w kanał drenażowy, a dodatkowo podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoce ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a jeszcze serów. Idealnie przyznaje się do cięcia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Oraz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu potwierdzona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich umieszczania w konfiguracji programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego materiału do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zbudowana z najszerszej klasie materiałów, a bezpośrednio z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na usprawnienie rzeczy do właściwego produktu. I wyposażona jest w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.