Rozwoj zawodowy bibliografia

Wykwalifikowana i profesjonalna kadra to mocna liczbę i inwestycja wszystkiej firmy. Pracownik znający swoje obowiązki oraz zajmujący narzędzia i informację do ich zrobienia, jest gwarantem sprawnego działania firmy. Oprócz oczywistych korzyści dla firmy, koszty oraz ćwiczenia powodują rozwój pracownika, poprawiają jego liczbę i efektywność pracy, zaspokajają potrzebę przygotowywania się i samorealizacji, aż wreszcie sprawiają, że odczuwa się praktyczny i doceniony, co liczy stanowienie w postaci relacji w firmy.

http://www.mikroskopy.pl/mikroskopia/stereoskopoweMikroskopy stereoskopowe. Wysokiej jakości optyka, ergonomia rozwiązania - Mikroskopy

Szkolenia kadry dane są dla gości wszystkich etapów - z najmniejszych stażem (np. dla asystentki kurs savoir vivre w sklepie) po kadrę zarządzającą (np. prowadzenie rozmów) i zajmują na celu m.in. praktyczne przygotowanie uczestników kierowania do budowania pracy, (radzenie sobie ze stresem, skuteczna sprzedaż, techniki negocjacyjne), prawidłową interpretację zmian w przepisach, poznanie nowych obowiązków wymuszonych przez zmiany w ustawach, kodeksach itp. Najczęściej spotykane oferty szkoleń to: obsługa nowych pomysłów komputerowych (pakiet Microsoft, programy księgowe), zaznajomienie się z nowowprowadzonymi zmianami do obsługiwanych już programów (nakładki), kursy językowe o nowych stopniach zaawansowania, przepisy podatkowe (rozliczanie VAT i składek ZUS oraz rocznych deklaracji), szkolenia z zakresu kadr i płac (zasiłki, delegacje, rodzaje umów, zatrudnianie cudzoziemców). Nowa metoda szkoleń gwarantuje prowadzenie działań przez doświadczonych praktyków, specjalistów, autorów wielu fachowych książek i opracowań, ciekawą formę zajęć (nie wielogodzinny i "stary" wykład, lecz warsztaty, biorące na planie skupienie uwagi wszystkich), komfortowe warunki (ubezpieczenie sprzętu biurowego, przekąsek i napojów w trakcie przerw) oraz materiałów szkoleniowych. Wyszkolenie dobrego człowieka to jakieś zadanie pracodawcy, drugie - to zrobienie, żeby nie zechciał poszukać nowej firmy oraz aby nakład włożony w jego wzrost zaczął procentować.