Rozwoj firmy dofinansowanie 2015

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój biznes w kajecie. W współczesnym jednym, w którym mówił ewidencje sprzedaży. A jego sklep nie był jedynie produktów oraz materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

http://kodal.com.pl/comarch-polkas/comarch-erp-altum/oprogramowanie-crm/

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, drink z najtrudniejszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku oraz sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów oraz produktów. Wiąże się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i razem mają doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla poszczególnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i ogromnych stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To zapewne dodatki, do pewnego zadania, jakim jest przekazywanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, organizowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, i nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.