Ksiegowosc internetowa wfirma

https://www.grupa-wolff.eu/elektrotechnika/oswietlenie-led-wykonaniu-przeciwwybuchowym/oprawy-oswietlenia-awaryjnego-lmapy-led-ex-atex/

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i jedzącej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, stosuje je jednak elastyczność i prostotę obsługi. Co szczególnie istotne, są one dopasowane do prawidłowych wzorów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najszybszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do głów prowadzących pełną księgowość, jak oraz firm płacących się w postaci księgi przychodów i rozchodów albo na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest szeroką gamę funkcji koniecznych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle surowym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z planem nie sprawi kłopotów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten plan w zestawieniu z różnymi daje dużo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować własne raporty i wydruki, na własny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z użyciem tzw. pól własnych, bądź też rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa jest też realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były spłacone w tytule; ewidencja środków trwałych, a też wartości duchowych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.