Krajalnice zelmer ceny

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: doskonała marka i popularna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest sporządzona przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest całkiem przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to efekt, dany do krojenia przede wszystkim innego typie wędlin i ciała, ale z przeznaczeniem prawdopodobnie być używany i do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest niecierpliwa i bardzo precyzyjna, a stosowanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zabezpieczone i utworzone z tak trwałych, prostych w oczyszczaniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i wymogi sanitarne. Wszystek fakt tego dania, który posiada wolną relację z żywnością, jest uczyniony z faktów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada dość płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz był tegoż tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią artykuły do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić narzędzie do tego, by znów służyło "jak inne".