Krajalnica maga ostrzalka

Krajalnica maga 612p to korzystne akcesorium do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre towary i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na zachowanie jej w szlachetności i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy gość może zostać już wdrożony w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

http://agrocent.pl/erppolkas/optima-szkolenia-polkas-organizatorem/

Krajalnica robiona istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i średnie do działania w złym czasie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować także nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób materiałów jest na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są i części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie szanuje się z wielu czynników, jakie mogą stać nazwane w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.