Krajalnica krawiecka

Szatkownica do warzyw elektryczna jest ogromnie istotnym urządzeniem w urzędach gastronomicznych. Codzienne krojenie wielokilogramowych ilości różnego sposobie warzyw w system ręczny znacznie podwyższa koszty akcji i wydłuża czas przygotowania zaplecza przed rozpoczęciem restauracji lub czas przygotowania posiłku w interesach żywienia zbiorowego takich jak szkoły, domy spokojnej starości czy szpitale.

Wielkim wyborem stoi się wtedy zakup szatkownicy do warzyw, która również będzie też pełnić funkcję szatkownicy do owoców.
Niezależnie od sposobie prowadzonej placówki gastronomicznej warto zdecydować się na zbyt szatkownicy do profesjonalnego użytku. Charakteryzuje się ona niezwykle silną wydajnością (nawet do 300 kg/h) i odpornością, jest wszelkie niezbędne atesty i uznania i zbudowana jest z prawdziwej jakości materiałów, oddanych do kontaktu z żywnością. W grupy przypadków urządzenie spowodowane jest ze określeni nierdzewnej i ma magnetyczny system zabezpieczenia oraz hamulec silnikowy, zapewniający bezpieczną obsługę przez klientów. Do wyboru posiadamy jeszcze zasilanie 230V lub na tzw. siłę, czyli 400 V, w zależności od posiadanej w lokalu instalacji elektrycznej.
Szatkownica do warzyw elektryczna posiada wiele różnych, łatwo wymiennych tarcz, które wykonują, że warzywa oraz efekty mogą przybierać kształt wiórków, plastrów lub kostek, a także specjalną przystawkę do zrealizowania frytek. Osobny wsad o kształcie półksiężyca jest do krojenia warzyw typu kapusta, seler, a drugi podłużny wsad dany jest do warzyw długich. W wszystkiej chwili możemy same dobierać inne akcesoria według potrzeb.
Urządzenie nie winno być grane do celów, do jakich nie jest określone jak np. krojenie sera.
Przy zakupie szatkownicy do warzyw należy pamiętać, że nie stanowi obecne co prawda urządzenie o pokaźnych rozmiarach, ale zawsze waży ok. 30 kilogramów. Na zbytu znajdziemy wielki wybór marek oraz kształtów, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego dania nie sprawi wielu problemów.