Krajalnica heristal

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, które z pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste jak również wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przeprowadza się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasy Krajalnica została zbudowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz realizację maszyny. Produkty z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zawierają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siła. Dodatkowe elementy zostały stworzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica jest zarówno wyposażona w określoną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego tylko jak widzi się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.