Krajalnica elektryczna do warzyw

Urządzenie bizerba gsp-v to nic dziwnego jak ręczna krajalnica grawitacyjna, która urządzona została w nowe funkcjonalności. Jak sama nazwa wskazuje poświęcona stanowi w głównej wadze do krojenia wędlin oraz sera. Urządzona istnieje w jednoczęściową płytę oporową.

Płyta ta razem posiada kanał drenażowy oraz podwyższoną krawędź stołu. Dzięki temu żadne płyny nie są w mieszkanie ociekać na ladę i staje zachowana czystość oraz sposób w mieszkaniu pracy razem z regułami bhp. Ostrzałka pewno być wolny problemów myta w zmywarce. Niniejsza krajalnica kupi na krojenie nie tylko już wspomnianych serów i wędliny, ale i ciała w prawdziwych dawkach. Podwyższone nóżki dają możliwość łatwego czyszczenia obszarów dostających się pod krajalnicą. Precyzyjne krojenie dane jest za pomocą odpowiedniej gałki regulacji grubości. Podaje ona oferta krojenia kawałków wielkości 0 do 3 milimetrów. Średnica noża wynosi 330 milimetrów. Potrzebne zasilanie to 230 V. natomiast wymagana głębokość blatu wynosi 70 centymetrów od ściany.
Krajalnica bizerba gsp-v jest znacznie dobra w obsłudze, a zarówno w ochrony natomiast w czyszczeniu. Omawiany rodzaj krajalnicy z powodzeniem znajdzie zastosowanie w niewielkich i średnich placówkach handlowych, sklepach spożywczych czy mięsnych także w gastronomii. Przedstawia się bardzo mniejszym zapotrzebowaniem na energię elektryczną niż inne dostępne na targu krajalnice. W stylu standby nie zużywa energii, a obudowa zbudowana jest z anodowanego aluminium.
Krajalnica jest nowoczesnym urządzeniem. Posiada gładką powierzchnię bez kantów, bez naroży. Jest narzędziem praktycznie niezniszczalnym. Części składowe krajalnicy są niezmiernie dostępne w demontażu. Sama krajalnica określa się wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem pracy.