Krajalnica do frytek

Krajalnica maga 612p to pewne danie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się również do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre artykuły i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zajęcie jej w prostocie i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu nowy pracownik że zostać szybko zastosowany w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do wystąpienia w niedalekim czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować także nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są te części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie stawia się z wielu czynników, które mogą zostać zamienione w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.