Ekran dotykowy nie dziala po zalaniu

GASTRO POS jest programem, który zezwala na krótką i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce popularny plan na zbytu gastronomicznym zajmuje się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w praktyce kelnerom a tymże tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo dobrej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i czasochłonnych szkoleń, a bardzo praktyczna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z szeroką gamą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie właśnie w niskim, pojedynczym lokalu, lecz również w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS jest niezmiernie podatnym systemem, jaki osiągniemy na rynku. W relacji od profilu lokalu, lub istnieje zatem bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najwłaściwsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy jak i zysku jaki tworzy. W relacje od miejsca, można także ustalić widok opcji tak, żebym był on przystosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma kontakt do całych opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z systemami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.