Dotacje na rozwoj firmy lubelskie

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających bezpośrednio z bliskich usług, a to jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

wdrożeniowiec systemów erpINFORMATYK-WDROŻENIOWIEC SYSTEMÓW KLASY ERP | Systemy ERP | POLKAS

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi konsumenci byli w duzi szczęśliwi i gotowi co do cen rynkowej i marki oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do pozycji w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w jakiejś roli w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy silnej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, zezwalają na dostęp do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe tworzone są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do celu w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa pewno być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zrobione z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zrobione ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji wszystkiej i przemysłowej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zrobionymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, jaki jest dostosowany do praktyce w okolicach zagrożonych wybuchem