Comarch erp optima licencja

comarch erp optima cennikProgram do zarządzania firmą - Comarch ERP Optima

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na program ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to piękne narzędzie dla maluchów oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr zaś płac, ma również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program tenże pewnie się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Wynika toż z faktu iż istnieje on na bieżąco aktualizowany z aktualnymi przepisami. Oprócz tego dostępne są w nim swoistego sposobie urządzenia do raportowania i praktyk oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można kupić nie tylko wstęp do jego charakterystycznych oraz mocnych funkcji, ale jeszcze do asysty technicznej, która ułatwia rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań przystosowanych do pewnej dziedziny oraz instytucje. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych działów i całej firmy, ale też przyczynić się w niscy klucz do wzmocnienia jej wpływów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online albo oraz z 60-dniowego dema offline. Jest ostatnie niebywale istotne, gdyż dzięki temuż można rozpocząć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w znanej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego teraz ponad 60000 spółek z wielu branż, co stanowi informacją wysokiej jakości oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.